فیلم فروشی | خرید فیلم و سریال
خرید فیلم,خرید سریال,سریال ایرانی,سریال خارجی,سریال ,خرید کارتون قدیمی

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 5 تیر 1396
[Post_Title

نام  : کارتون زنان کوچک فصل دوم|Little Women, Joy’s Boys|

کیفیت : بسیار خوب در حد عالی

تولید سال 1993 کشور ژاپن

زبان : دوبله فارسی

تعداد قسمت : 36

ضبط شده از صدا و سیما جمهوری اسلامی ایرانی

 

 توضیحات : کارتون زیبای «زنان کوچک» یکی از سریال های معروف کارتونی دهه ۷۰ خورشیدی بود. این اثر به خانواده ای پرجمعیت و ماجراهایشان می پرداخت. در سری جدید، داستانِ ۱۰ سال بعد روایت می شود. کتی با فریدریش بائر آلمانی ازدواج کرده که حاصلش ۲ فرزند پسر است. او در مکانی که عمه مارچ هدیه کرده مدرسه ای برای بچه های بی سرپرست ساخته است. بنا کرده است. کتی با چیزهایی که از کودکی آموخته و با همکاری شوهر باوفا و متعهدش به شاگردانش درس زندگی می دهد.

در فصل دوم  کارتون زنان کوچک، کتی با درگیری ها و روزمرگیهای شاگردانش در مدرسه ای که احداث کرده است روبرو می شود. یکی از شخصیتهای مهم این مجموعه در فصل دوم جوانی به نام دن می باشد که تاثیر زیادی در داستان دارد و در آخرین قسمت هم از مدرسه خانم کتی که در پلامفیلد واقع است، می رود.

نام اصلی این سریال«زنان کوچک ۲ : پسران جو» و محصول ۱۹۹۳ ژاپن است. در دوبله این اثر مینو غزنوی به جای کتی صحبت کرده که در نسخه اصلی نامش جوزفین است. حسین عرفانی (بائر)، ناهید امیریان (راب)، مهوش افشاری (استفانی)، شوکت حجت (هلن)، نرگس فولادوند (دیزی)، شایسته تاج بخش (تامی)، پانته آ رهنمون (دنی)، مهسا شرافت (نات)، بهروز علی محمدی (سانی)، سحر اطلسی (ند)، زهره اسدی (تدی)، علی رضا شایگان (جک)، رضا الماسی (امیل)، نسرین اسنجانی (ماریان)، معصومه آقاجانی (نانسی) و کوروش فهیمی نیز در دوبله این سریال ۳۶ قسمتی حضور دارند.

36 قسمت این سریال با عناوین مختلف تهیه شده است .


قیمت : 9000 تومان
طبقه بندی:
ارسال توسط مدیریت

قالب وبلاگ